Ev ve İşyeri Temizliği

Ev ve işyerleri, hayatımızın büyük bir kısmının geçtiği yaşam alanlarıdır. Bu yaşam alanlarının temiz olması ise hem mental hem de fiziksel sağlığımız açısından son derece önemlidir. Bu sebeple ev temizliği ya da işyeri temizliği yaparken dikkat ettiğimiz unsurlar ve müşterilerimize sunduğumuz avantajlar aşağıda yer aldığı gibidir.

Ev ve İşyeri Temizliği Nasıl Yapılır?

Alan Ayrımı

Her alanın kendisine has özellikleri vardır. Bu özelliklerin en doğal getiri ise, temizliğin özelleştirilmesidir. Çünkü farklı özelliklerde bulunan alanların aynı yöntemle temizlenmesi mümkün değildir. Bu sebeple ev temizliği yaparken farklı, iş yeri temizliği yaparken farklı yöntemler kullanılmakta, farklı adımlar izlenmektedir.

Zemin Ayrımı

Her alanın farklı özellikler gösteriyor olmasına ek, her zeminin de farklı özellikler gösterdiğini söylemek mümkündür. Çünkü her zemin farklı kullanım yöntemine maruz kalmaktadır. Farklı şekillerde kullanılan zeminlerin aynı yöntemler ile temizlenmesi ise beklenen ferahlık etkisinin ortaya çıkmasının önüne geçilecektir.

Kontrollü Kimyasal Kullanımı

Ev ve işyeri temizliğinde kullanılan birçok kimyasal vardır. Elbette ki her kimyasal kendisine has özelliğe ve etki oranına sahiptir. Ancak kişi ve çevre sağlığı açısından gerekli olan, zararlı kimyasalların minimize edilmesidir.
Hizmetimiz süresince kullanılan temizlik ürünlerinin tamamının hem sağlık hem de etki boyutunun yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Bu durum ile amaçlanan, evin temizlik koşullarının iyileştirilmesine ek çevrenin ve kişinin sağlık koşullarının da desteklenmesidir. Bu sayede kişilerin fazla kimyasala maruz kalması önlenmiş olacaktır.

Son Teknoloji Ürünü Makine Kullanımı

Özellikle tekstil temelli olan koltuk, sandalye ve benzeri ürünlerde yüksek teknoloji ürünü olan makinelerin kullanıldığını söylemek mümkündür. Bu durum ile amaçlanan ise insan enerjisinin ve gücünün yetemeyeceği boyutta temizlik gerçekleştirmek ve bu temizliğin uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.

Eğitimli ve Deneyimli Hizmet

Ev ve işyeri temizliği hizmeti sunan çalışma arkadaşlarımızın her biri belirli deneyim ve eğitim seviyesine sahip olan kişilerdir. Bu eğitim ve deneyim kapsamında olası memnuniyetsizliklerin önüne geçildiğini, müşteri memnuniyetinin her zaman en üst seviyede tutulduğunu söylemek mümkündür.

İstanbul ev temizliği için hemen arayın..

Comments

More Posts You May Find Interesting